دعوتنامه نشریه علمی پژوهشی مهندسی هوانوردی

إِنَّ رَبَّکَ هُوَ الْخَلَّاقُ الْعَلِیمُ

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)

پژوهش فرآیند تولید علم است و تولید فناوری به کارگیری دستاوردهای پژوهشی است. تاثیرگذاری پژوهش و فناوری در پیشرفت زندگی انسان‌ها و ساختن آینده روشن برای آن بدیهی است.

محققین و پژوهشگران گرامی، ضمن عرض خسته نباشید و تبریک به مناسبت دهه فجر، وبسایت جدید نشریه علمی مهندسی هوانوردی جهت بازدید و ثبت نام از شما بزرگواران دعوت بعمل می آورد. در اخرین بروزرسانی این سامانه، علاوه بر در نظر گرفتن رویکرد جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نسبت به نشریات علمی، تلاش گردیده است تا کلیه مراحل از ارسال تا انتشار با سهولت و سرعت بیشتری انجام گردد. شما می توانید با مراجعه به آدرس http://www.joae.ir شماره های پیشین این نشریه را ملاحظه نموده و همچنین با ثبت نام در این سامانه، مقالات خود را جهت انتشار ارسال نمایید. درصورتی که قبلا عضو این وبسایت بوده اید، بدلیل بروزرسانی می‌بایست مجدداً ثبت نام نمایید.

از کلیه پژوهشگران، اساتید گرانقدر دانشگاه‌ها، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مهندسان شاغل در صنعت درخواست می‌گردد که مقالات علمی پژوهشی اصیل و دقیق خود را برای این مجله ارسال نمایند. از اینکه با نواندیشی و نوآوری در اندیشه به دانش، پژوهش، تولید علم و فهم عمیق و وثیق ارزش فوق العاده می‌دهید، سپاسگزاریم. امید است، با تدبر، تعمق و تفحص و با قابلیت های بالقوه و توانمندی های شما عزیزان، افق روشنی در تحقق چشم انداز آینده ی ایران پدیدار نماییم. همچنان پذیرای اندیشه های ناب و خلاقانه ی شما هستیم.

 

دبیر تخصصی و مدیر اجرایی نشریه علمی پژوهشی مهندسی هوانوردی

 

دکتر وحید خلفی